Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

Opinie

Opinie
 • Najlepszą opinią jest zdanie naszej córki: "ta szkoła jest super, świetnie tam spędzam czas, mam najcudniejszą nauczycielkę na świecie" a my- rodzice Mai widzimy jej językowe postępy i zaangażowanie z jakim chodzi na zajęcia. Cieszymy się bardzo, że Maja tam trafiła.
  Rodzice Mai
  Opinia z   Facebook
 • Syn jest uczniem szkoły Harrison już od ponad 4 lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni, zarówno z zajęć, jak i komunikacji ze szkołą. Z przyjemnością obserwuję postępy u syna, ciesząc się, że nauka języka jest dla niego nie obowiązkiem, a przyjemnością. W czasie pandemii szkoła zdała egzamin na ocenę celującą - lekcje prowadzone online są ciekawe i angażujące. Żałujemy, że rok szkolny dobiega końca i .. już zapisaliśmy się na kolejny! :) polecamy z przyjemnością!
  Marta
  Opinia z   Google
 • Chciałam bardzo polecić szkołę Harrison School, a szczególnie zajęcia w trybie online. Po kilku latach nauki w trybie online córka, a także inne dzieci z grupy mają świetne efekty nauki, co się przekłada na wyniki w szkole na zajęciach jęz.angielskiego. Oczywiście wielkim plusem też jest fakt, iż dzieci nie tracą czasu na dojazdy do szkoły i że szkoły. Mogą ten czas spożytkować na inne ciekawe zajęcia, a także na czas powtórek i przygotowania się do zajęć z lektorem z Harrisona.
  Dzieci fantastycznie się komunikują ze sobą, nie mają bariery językowej i śmiało komunikują się z obcokrajowcami, co my widzieliśmy w trakcie wyjazdy za granicę Polski.
  Polecam, polecam, polecam Harrisona wszystkim zabieganym rodzicom.
  Zofia
  Opinia z   Google
 • Po doświadczeniach z innymi szkołami w poprzednim roku szkolnym postanowiliśmy z synem spróbować w Harrisonie. Rok na plus, spory postęp słownictwa i jakieś podstawy gramatyki. Syn 10 lat, więc jeszcze sporo przed nim, ale na pewno będzie kontynuował naukę w tej szkole.
  Mariusz
  Opinia z   Google
 • Super szkoła, dzięki niej Hela ma lepsze wyniki w szkole na lekcjach angielskiego. Polecam, bardzo fajnie zorganizowane zajęcia i kompetentni wykładowcy.
  Ewa
  Opinia z   Facebook
 • Polecamy wszystkim Szkołę Harrisona: ta szkoła daje naszej córce już 3 rok dużo radości, wiedzy oraz zadowolenia ze swojego wspaniałego lektora - Pani Karoliny. Dużą zaletą szkoły są też małe grupy dzieci, gdzie w miłej i sympatycznej atmosferze, nasza córka pogłębia znajomość języka.
  Mama Oli
  kl 3 SP 342
 • Jako rodzic jestem bardzo zadowolona z zajęć w szkole Harrison. Podoba mi się połączenie zabawy i intensywnej nauki. Uważam, ze uczą się z bardzo fajnego podręcznika, jest dużo przydatnych zwrotów odpowiednich do poziomu intelektualnego i emocjonalnego dzieci.

  Dzieci sa bardzo fajnie motywowane do nauki, a jednocześnie są zadawane lekcje domowe, powtórzenia i dzieci są z tego skrupulatnie rozliczane, co wprowadza tak ważną wg mnie dyscyplinę w nauce słówek, zwrotów i bardzo przydaje się przy rozwiązywaniu późniejszych testów.

  Podoba mi się, ze jestem na bieżąco informowana o postępach w nauce mojego dziecka i są mi przekazywane wszelkie uwagi, zakres materiału.

  Jeśli chodzi o moje dziecko to NIGDY nie powiedziało, ze nie chce iść na zajęcia, nigdy nie powiedziało, ze się nudziło.. to chyba dobrze wróży szkole ;)
  Mama Macieja
  kl 2 SP 118
  Opinia z   Google
 • Szczerze polecam szkołę Harrison. Naszą przygodę z Harrison School zaczęliśmy kilka lat temu i nie żałujemy. Dzieci z radością uczęszczają na lekcje w tej szkole prowadzone przez doskonałych lektorów. W roku szkolnym 2021/2022 skorzystaliśmy dla córki z kursu 8-klasisty, który uzupełniliśmy konwersacjami Harrison talks. Zajęcia bardzo pomogły w przygotowaniu do egzaminu z języka angielskiego oraz rozwinięciu komunikacji. Z tego rodzaju nauki języka angielskiego w postaci połączenia kursu 8-klasisty oraz konwersacji Harrison talks zamierzamy jeszcze skorzystać.
  Agnieszka
  Opinia z   Google
 • Dzięki nauce w Harrison School byłem bardzo dobrze przygotowany i dostałem 100% na egzaminie ósmoklasisty z języka angielskiego.
  Oskar limo
  Opinia z   Google
 • Wraz z mężem jesteśmy zadowoleni, że zdecydowaliśmy się zapisać dziecko do szkoły Harrison. Córka ma coraz szerszy zasób słów i mimo wielu zajęć dodatkowych chętnie uczęszcza na zajęcia.
  Mama Agatki
 • Polecam szkołę Harrison, do której od 3 lat uczęszcza mój syn. Z roku na rok obserwuję u niego coraz większą chęć chodzenia na kurs, przyjemność z nauki języka i postępy. Jest to zasługa profesjonalnej kadry, urozmaiconych form prowadzenia zajęć i miłej atmosfery.
  Agnieszka Mazurek
  Opinia z   Facebook
 • Zarówno ja, jak i przede wszystkim moje dzieci jesteśmy bardzo zadowoleni z usług szkoły Harrison. Cena jest adekwatna do ilości godzin a godziny zajęć są dostosowane do lekcji dzieci. Zarówno syn kl. II jak i córka kl. IV są zachwyceni lektorami i bardzo dobrze zaaklimatyzowali się w swoich grupach (oboje zaczynali już w trakcie trwania semestru). Grupy nie są liczne więc nauka przebiega w spokoju i jest efektywna. (mieliśmy zupełnie inne doświadczenia w konkurencyjnej szkole). Zajęcia są bardzo ciekawe i dzieci chętnie na nie uczęszczają. Po doświadczeniach w innej szkole językowej oraz próbując innych metod doszkalania dzieci śmiało mogę powiedzie, że zajęcia w szkole Harrison wydają się być najbardziej dostosowane dla moich dzieci. Z czystym sumieniem polecam szkołę w rozmowach ze znajomymi i planuję w przyszłym roku również zapisać dzieci na zajęcia do Państwa szkoły.
  Mama Patrycji i Pawła
  SP 344
 • W Harrison School wiedza przekazywana jest w sposób dostępny dla dziecka. Dziecko uczy się poprzez zabawę, a do tego wszystkiego dochodzą świetni lektorzy zawsze przygotowani do poprowadzenia lekcji☺
  Daniela
  Opinia z   Facebook
 • Córka uczęszcza drugi rok na zajęcia i jest bardzo zadowolona. Lekcje prowadzone w małej, kameralnej grupie i przyjaznej, bezstresowej atmosferze. Mam nadzieję na dalszą tak miłą współpracę w przyszłym roku szkolnym. Wszystkim polecam naukę w szkole Harrison.
 • Mój syn uczęszcza do Harrison School od 3 lat. Jest bardzo zadowolony z nauki w tej szkole. Panie lektorki fachowo przygotowane, z dużą wiedzą i doświadczeniem. Wspomnę o bardzo dobrej współpracy z Panią Dyrektor oraz Panią metodyk. Obie Panie bardzo pomocne, monitujące naukę/rozwój dziecka w szkole. Profesjonalna obsługa sekretariatu. Pomimo wielu klas/grup, mam duże poczucie indywidualnego zaopiekowania Kacpra przez wykwalifikowaną kadrę Harrison School. Kacper chętnie uczestniczy w każdych zajęciach a pod koniec wakacji, zawsze wyczekuje początku nowego roku szkolnego w tej szkole. Polecam
  Karolina
  Opinia z   Google
 • Po doświadczeniach z innymi szkołami w poprzednim roku szkolnym postanowiliśmy z synem spróbować w Harrisonie. Rok na plus, spory postęp słownictwa i jakieś podstawy gramatyki. Syn 10 lat, więc jeszcze sporo przed nim, ale na pewno będzie kontynuował naukę w tej szkole.
  Mariusz
  Opinia z   Google
 • Nasze córki są uczennicami tej szkoły. Lektorzy mają świetne podejście do uczniów, zajęcia są prowadzone bardzo ciekawie i na wysokim poziomie. Kontakt ze szkołą wzorowy. Polecamy :)
  Anna
  Opinia z   Google
 • Harrison School to nie tylko szkoła języka angielskiego, ale również miejsce, w którym kursant można spotkać dużo ciekawych ludzi i uczestniczyć w interesujących konwersacjach. Na lekcjach panuje przyjazna atmosfera. Nauczyciele starają się nawiązać przyjacielskie relacje ze swoimi słuchaczami, co dobrze wpływa na postępy w nauce. Jeżeli nie wybraliście jeszcze szkoły angielskiego dla swojego dziecka polecam Harrison School.
  Agnieszka
  Opinia z   Google
 • Szkoła godna polecenia - profesjonalna kadra, super kontakt, wygodny system do komunikacji z lektorem.
  Mój syn uczy się w szkole Harrison School od 5 lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni z postępów, które w tym czasie zrobił. Syn lubi chodzić na zajęcia. Zawsze czynnie w nich uczestniczy.
  Naprawdę polecam!
  Iwona
  Opinia z   Google
 • Polecam wszystkim Szkołę Językową Harrison. Moje dzieci uczęszczają tam na zajęcia już kilka lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni !!! Przemiła atmosfera, super lektorzy zawsze chętni do udzielania wszelakich informacji z rewelacyjnym podejściem do dzieci i niesamowitą kreatywnością podczas prowadzenia zajęć. Poziom nauczania rewelacyjny, dostosowany do konkretnej grupy zaawansowania. Najlepsza szkoła językowa w Warszawie !!!
  Pio Zol
  Opinia z   Facebook
 • Szkoła godna polecenia. Zajęcia prowadzone ciekawie i efektywnie, a wiedza przekazywana w sposób dostępny dla dziecka. Nasza córka już 6 rok jest uczniem Harrison School! Serdecznie polecam!
  Monika
  Opinia z   Google
 • Bardzo dobra szkoła. Moje dziecko lubi chodzić na lekcje, a efekty nauki w Harrison widać chociażby po znacznej poprawie ocen w szkole podstawowej.
  M Kielmin
  Opinia z   Google
 • Nasze dziecko uczęszcza do szkoły od października. Jesteśmy zadowoleni ze szkoły. Zajęcia dobrze zgrane z planem lekcji w szkole. Bardzo fajna nauczycielka. Dzieci są traktowane indywidualnie. Dziecko chętnie chodzi na zajęcia. Wiedza jest systematycznie utrwalana.
  Monika
  Opinia z   Google
 • Syn od roku uczęszcza do szkoły językowej Harrison, jesteśmy bardzo zadowoleni z lektorów i organizacji szkoły. Syn chodzi od września, tak nam się spodobało, że wypisaliśmy córkę z innej szkoły i od lutego również chodzi do szkoły Harrison :) Polecam bardzo!
  Ewa
  Opinia z   Google
 • Gorąco polecam Harrison School, szczególnie jako rozszerzenie poziomu dla uczniów szkół podstawowych. Moje córki są tego przykładem.
  Janusz
  Opinia z   Facebook
 • Polecam z całego serca szkolę językową Harrison School. Syn uczy się tu już czwarty rok i jesteśmy bardzo zadowoleni. Kadra jest profesjonalna - lektorzy mają pedagogiczne podejście do dzieci, dzięki czemu syn chętnie chodzi na zajęcia. Lekcje są prowadzone ciekawie i różnorodnie. A co najważniejsze... widać efekty!!!
  Iwona
  Opinia z   Facebook
 • Szkoła, do której moja córka chodzi z radością i uśmiechem. Wspaniali lektorzy, którzy zachęcają do nauki oraz ciepła i bardzo przyjazna atmosfera sprawiają, że dzieci chcą tam wracać. Duży plus za indywidualne podejście do dziecka, a także za pomysłowość i ciekawe zajęcia tematyczne. Polecam gorąco!
  Katarzyna
  Opinia z   Facebook
 • Profesjonalna i solidna szkoła językowa. Poziom nauczania dostosowany do wieku i możliwości ucznia. Różnorodne pomoce naukowe, ciekawe, bardzo wciągające zajęcia i super atmosfera. POLECAM SERDECZNIE
  Dorota
  Opinia z   Facebook
 • "Lekcje bardzo ciekawie prowadzone. Lektorzy niezwykle mili i pomocni. Córka poczyniła duże postępy, przegoniła rówieśników z materiałem w szkole. Serdecznie polecam warto zainwestować czas i pieniądze, efekty widać już po kilku spotkaniach."
  Pan Łukasz
  Opinia z   Google
Opinie naszych uczniów