Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Aktualności

Rabat 50% zapisując się do 30 czerwca

Rabat 50% zapisując się do 30 czerwca

 

 

 

 

 

 

Zapisz się do 30 czerwca, a z okazji 15 urodzin Harrison School otrzymasz zniżkę!

 

Odbierz 50% rabatu i zaoszczędź 200 zł za usługę odbierania dziecka kl 1-3 ze świetlic szkolnych do naszych lokalu ul. Ordonówny 16, ul. Aluzyjna 2, ul. Światowida 51.

Lub odbierz 50 % rabatu za podręczniki na cały rok szkolny.

 
Jak zapisać dziecko na kurs angielskiego do Harrison School? I dlaczego warto?

 

U nas możesz zapisać dziecko na

  • kurs grupowy (5-10 os.),
  • kurs kameralny (2-4 os.)
  • kurs indywidualny
  • kursy stacjonarny
  • kurs online.

 

Dokonaj zapisu poprzez formularz zgłoszeniowy - ZAPISZ SIĘ - w górnych prawym rogu.
Okienko "Klasa z literką" - dot. r.szk. 2024/2025.

 

Zapisując dziecko na kurs prosimy pamiętać o podaniu klasy oraz literki (np. 2B) w r.szk. 2024/2025.  Kursy rozpoczniemy 16 września. Grafiki zajęć zostaną wysłane mailowo po 12 września osobom do nas zapisanym. Po ogłoszeniu grafików mailowo, każdego z Państawa poprosimy o podpisanie umowy online. Jednocześnie informujemy, że kontakt telefoniczny z naszym sekretariatem we wrześniu może być utrudniony, z uwagi na to, że dzwoni do nas wielu klientów. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość oraz zachęcamy do kontaktu drogą mailową: info@harrison.pl.

 

Uczniów SP 154 klas 1-8 zapraszamy do lokalu ul. Aluzyjna2m10- zajęcia poranne dla uczniów kl 1-3, dzieci odbieramy ze świetlicy szkolnej za dodatkową opłatą 200 zł/ semestr, uczniów SP 154 kl. 4-8 zapraszamy także do naszych lokali ul. Ordonówny 16 i ul. Światowida 51.
Uczniów SP 344, SP 314, SP 406 zapraszamy do lokalu przy ul. Światowida 51 / U5 (300 m od budynku SP 344 ul. Erazma z Zakroczymia 15 ) – zajęcia również poranne dla uczniów SP 344, dzieci odbieramy ze świetlicy szkolnej za dodatkową opłatą 200 zł/ semestr
Uczniów SP 342, SP 366 zapraszamy na zajęcia do lokalu ul. Ordonówny 16 – zajęcia również poranne, dzieci odbieramy ze świetlicy szkolnej za dodatkową opłatą 200 zł/ semestr
W pozostałych naszych lokalizacjach zajęcia odbywają się na terenie szkół podstawowych, dzieci odbieramy ze świetlic szkolnych bez opłat dodatkowych.


 
Jeśli literka klasy lub szkoła od września ulegnie zmianie, prosimy o powiadomienie nas o tym do 2 września 2024 r.

Drogi Rodzicu!

Na każdym etapie edukacji pomagamy naszym uczniom oraz rodzicom w wyborze właściwego kursu językowego. Od grup przedszkolnych do klas 6 (poziom B1) uczniowie przechodzą kolejne poziomy zgodnie z naszym programem nauczania. Od klasy 7 wzwyż uczeń i rodzic dokonują wyboru dalszej ścieżki rozwoju językowego zgodnie z własnymi preferencjami oraz naszymi zaleceniami do poziomu C1/C2.

W swojej ofercie posiadamy także kursy indywidualne stacjonarne lub online, a także w grupach kameralnych 2-4 osobowych, w oparciu o nasze kursy standardowe lub przygotowane pod indywidualne potrzeby uczniów, np. w tym kursy maturalne.

Podczas kursów w Harrison School uczniowie rozwijają wszystkie obszary językowe, zarówno umiejętności mówienia, jak i poszerzanie słownictwa oraz gramatyki. Dobór tematów jest zgodny z zainteresowaniami naszych uczniów, dodatkowym atutem są autentyczne materiały wideo. Kurs językowy charakteryzuje się szerokim wyborem ciekawych i atrakcyjnych tekstów, przejrzystą prezentacją zagadnień leksykalnych i gramatycznych, różnorodnością ćwiczeń, umiejętnym wprowadzaniem zagadnień kulturowych i obecnością sekcji CLIL – jest to metoda, dzięki której za pomocą języka angielskiego uczymy się innych przedmiotów takich jak fizyka, astronomia, czy geografia.
Nasze propozycje dla uczniów klas starszych:


I. Dla obecnych 7-klasistów, którzy ukończyli w tym roku poziom B1+ mamy 2 propozycje kursów od września do wyboru:
1. Kurs 8-klasisty oraz dodatkowo Harrison talks
Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty. Kurs trwa od września do maja i składa się z 56 spotkań, zajęcia 2 x w tyg. po 60 min, i obejmuje wszystkie obszary wymagane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. W czasie kursu uczniowie zapoznają się ze strategiami zadań egzaminacyjnych, udoskonalają umiejętności pisania, słuchania oraz utrwalają wiedzę poprzez różnorodne ćwiczenia.  Każda lekcja to intensywne powtórki z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Dodatkowo w ramach kursu oferujemy 2-3 darmowe próbne egzaminy ósmoklasisty, dzięki którym uczniowie mają szansę sprawdzić swoją wiedzę. Kurs prowadzą doświadczeni i wykwalifikowani lektorzy, którzy dwa razy w semestrze przekazują raporty o postępach uczniów w nauce i są w stałym kontakcie z rodzicami oraz uczniami przez e-dziennik.
Opcjonalnie do kursu 8-klasisty oraz uczniów klas 7 i 8 oraz szkół średnich można skorzystać z zajęć konwersacyjnych Harrison talks, które pozwalają na rozwijanie już zdobytych przez ostatnie lata umiejętności. Warto wykorzystać ten czas, kiedy na kursie egzaminacyjnym dziecko utrwala zdobytą już wiedzę i może skupić się na rozwijaniu kolejnej umiejętności. Podczas zajęć konwersacyjnych uczniowie korzystają z materiałów autentycznych, nie pracują z podręcznikiem, zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu w formie online i trwają 45 lub 60 minut.
2. Kurs językowy na poziomie B2
Kurs standardowy, intensywny, będący kolejnym etapem nauki. Są to 64 spotkania, 2 x w tyg., każde spotkanie to 60 minut. Podczas tego kursu uczniowie rozwijają wszystkie obszary językowe zarówno umiejętności mówienia, jak i poszerzanie słownictwa oraz gramatyki. Kurs nie obejmuje specjalistycznego przygotowania do egzaminu ósmoklasisty. Kurs językowy charakteryzuje się szerokim wyborem ciekawych i atrakcyjnych dla uczniów tekstów, przejrzystą prezentacją zagadnień leksykalnych i gramatycznych, różnorodnością ćwiczeń, umiejętnym wprowadzaniem zagadnień kulturowych i obecnością sekcji CLIL-jest to metoda, dzięki której za pomocą języka angielskiego uczymy się innych przedmiotów takich jak fizyka, astronomia, czy geografia. Kurs odpowiada poziomowi B2 (czyli poziom egzaminu Cambridge FCE).

II. Dla uczniów klas 8, którzy ukończyli kurs ósmoklasisty także mamy 2 opcje kursów do wyboru:
1. Kurs językowy na poziomie B2 lub B2+
Jeżeli nie są Państwo pewni, który poziom jest najbardziej odpowiedni, zachęcamy do umówienia się z metodykiem na test poziomujący.
Kurs standardowy, intensywny, będący kolejnym etapem nauki. Są to 64 spotkania, 2 x w tyg., każde spotkanie to 60 minut. Podczas tego kursu uczniowie rozwijają wszystkie obszary językowe, zarówno umiejętności mówienia, jak i poszerzanie słownictwa oraz gramatyki. Kurs nie obejmuje specjalistycznego przygotowania do egzaminu ósmoklasisty. Kurs językowy charakteryzuje się szerokim wyborem ciekawych i atrakcyjnych tekstów, przejrzystą prezentacją zagadnień leksykalnych i gramatycznych, różnorodnością ćwiczeń, umiejętnym wprowadzaniem zagadnień kulturowych i obecnością sekcji CLIL – jest to metoda, dzięki której za pomocą języka angielskiego uczymy się innych przedmiotów takich jak fizyka, astronomia, czy geografia. Kurs odpowiada poziomowi B2 lub B2+.
2. Kurs pre-FCE
Kurs przygotowujący do egzaminu językowego Cambridge B1 Preliminary (PET), potwierdzającego bezterminowo znajomość języka na poziomie B1.
Certyfikat B1 Preliminary pokazuje, że znasz podstawy języka angielskiego i posiadasz praktyczne umiejętności językowe, pozwalające komunikować się w codziennych sytuacjach.
Egzamin B1 Preliminary to kolejny poziom w nauce języka angielskiego, pomiędzy A2 Key a B2 First.
Podczas przygotowań do egzaminu cały czas uczysz się praktycznego języka i rozwijasz swoje umiejętności językowe oraz przygotowujesz się do kolejnego z egzaminów - B2 First, a następnie C1 Advanced.
Wybór kursu uzależniony jest od wyniku testu poziomującego lub rekomendacji lektora, ponieważ kurs językowy na poziomie B2, B2+ oraz pre-FCE różnią się stopniem zaawansowania.III. Dla uczniów klas 8, którzy ukończyli kurs na poziomie B2 proponujemy kolejny etap ścieżki rozwoju językowego na poziomie:
1. Kurs językowy na poziomie B2+
Kurs standardowy, intensywny, będący kolejnym etapem nauki. Są to 64 spotkania, 2 x w tyg., każde spotkanie to 60 minut. Podczas tego kursu uczniowie rozwijają wszystkie obszary językowe, zarówno umiejętności mówienia, jak i poszerzanie słownictwa oraz gramatyki. Kurs językowy charakteryzuje się szerokim wyborem ciekawych i atrakcyjnych dla uczniów tekstów, przejrzystą prezentacją zagadnień leksykalnych i gramatycznych, różnorodnością ćwiczeń, umiejętnym wprowadzaniem zagadnień kulturowych i obecnością sekcji CLIL - jest to metoda, dzięki której za pomocą języka angielskiego uczymy się innych przedmiotów takich jak fizyka, astronomia, czy geografia. Kurs odpowiada poziomowi B2+.
2. Kurs pre-FCE
Kurs przygotowujący do egzaminu językowego Cambridge B1 Preliminary (PET), potwierdzającego bezterminowo znajomość języka na poziomie B1.
Certyfikat B1 Preliminary pokazuje, że znasz podstawy języka angielskiego i posiadasz praktyczne umiejętności językowe, pozwalające komunikować się w codziennych sytuacjach.
Egzamin B1 Preliminary to kolejny poziom w nauce języka angielskiego, pomiędzy A2 Key a B2 First.
Podczas przygotowań do egzaminu cały czas uczysz się praktycznego języka i rozwijasz swoje umiejętności językowe oraz przygotowujesz się do kolejnego z egzaminów - B2 First, a następnie C1 Advanced.


IV. Dla uczniów, którzy ukończyli kurs pre-FCE proponujemy:
Kontynuację ścieżki rozwoju i udział w kursie FCE, który przygotowuje do egzaminu Cambridge na poziomie B2, jednego z najbardziej rozpoznawalnego na całym świecie certyfikatu językowego.
Certyfikat B2 First potwierdza, że potrafisz posługiwać się używanym na co dzień, praktycznym językiem angielskim, potrzebnym w pracy lub w nauce.
Jest uznawany przez ponad 150 uczelni wyższych w Polsce i 2 000 uczelni zagranicznych. Certyfikat zwiększa szansę dostania się na studia w kraju i za granicą. Dla osób z przygotowaniem pedagogicznym pozwala uczyć w przedszkolach i klasach 1-3 szkoły podstawowej. W wybranych przypadkach pozwala zaliczyć zajęcia z angielskiego podczas studiów na uczelniach wyższych.
Honorują go najlepsi pracodawcy: Adidas, Bank Millenium, Coca-Cola, Hewlett-Packard Poland, KPMG, Siemens sp. z o.o. i wiele innych. Jest uznawany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej jako potwierdzenie znajomości języka angielskiego wymaganej od pilotów wycieczek oraz przez Urząd Służby Cywilnej jako potwierdzenie znajomości języka angielskiego wymaganej od pracowników polskiej służby cywilnej.


V. Na koniec ścieżki rozwoju językowego oferujemy:
1. Kurs językowy na poziomie C1
Kurs standardowy, intensywny, będący kolejnym etapem nauki. Są to 64 spotkania, 2 x w tyg., każde spotkanie to 60 minut. Podczas tego kursu uczniowie rozwijają wszystkie obszary językowe, zarówno umiejętności mówienia, jak i poszerzanie słownictwa oraz gramatyki. Kurs językowy charakteryzuje się szerokim wyborem ciekawych i atrakcyjnych dla uczniów tekstów, przejrzystą prezentacją zagadnień leksykalnych i gramatycznych, różnorodnością ćwiczeń, umiejętnym wprowadzaniem zagadnień kulturowych i obecnością sekcji CLIL - jest to metoda, dzięki której za pomocą języka angielskiego uczymy się innych przedmiotów takich jak fizyka, astronomia, czy geografia. Kurs odpowiada poziomowi C1.
2. Kurs przygotowujący do egzaminu Cambridge CAE (Certificate in Advanced English):
Jest to egzamin na kolejnym poziomie, po B2 First (FCE). Ponad 6000 instytucji edukacyjnych, firm i instytucji państwowych na całym świecie uznaje C1 Advanced za potwierdzenie wysoce zaawansowanego poziomu znajomości języka.
Przygotowanie do egzaminu C1 Advanced pomaga rozwinąć umiejętności pozwalające czerpać maksymalne korzyści z nauki, pracy oraz życia w krajach anglojęzycznych.
Jest honorowane przez ponad 6 000 instytucji na całym świecie, w tym uczelnie, pracodawców i instytucje rządowe. Honorują go najlepsi pracodawcy: Adidas, Bank Millenium, Coca-Cola, Hewlett-Packard Poland, KPMG, Siemens sp. z o.o. i wiele innych. Pozwala zaliczyć zajęcia z języka angielskiego na studiach w Polsce, otrzymać zwolnienie z egzaminów końcowych z języka angielskiego oraz brać udział w programach wymiany międzyuczelnianej.
W połączeniu z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym pozwala uczyć języka angielskiego w szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach średnich w Polsce.
Jest honorowany przez Urząd Służby Cywilnej jako udokumentowanie kwalifikacji językowych wymaganych od pracowników polskiej służby cywilnej. Jest honorowany również przez MSZ jako potwierdzenie umiejętności językowych do nadania stopnia dyplomatycznego. Jest uznawany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej jako udokumentowanie kwalifikacji językowych przewodników turystycznych i pilotów wycieczek.
C1 Advanced jest honorowany przez ponad 3 tys. instytucji na całym świecie, a wśród nich uczelnie wyższe, pracodawców i agencje rządowe. Egzamin ten przydatny jest:
* w rekrutacji na prawie wszystkie uczelnie brytyjskie
* w uzyskaniu aż do 70 dodatkowych punktów UCAS Tariff
* w rekrutacji na uniwersytety i instytuty TAFE w Australii
* w uzyskaniu wizy studenckiej do Australii
* w rekrutacji na uczelnie wyższe w USA i Kanadzie.
 
Zespół Harrison School
 


Zobacz także