Witam serdecznie,

Jako rodzic jestem bardzo zadowolona z zajęć w szkole Harrison. Podoba mi się połączenie zabawy i intensywnej nauki. Uważam, ze uczą się z bardzo fajnego podręcznika, jest dużo przydatnych zwrotów odpowiednich do poziomu intelektualnego i emocjonalnego dzieci.

Dzieci sa bardzo fajnie motywowane do nauki, a jednocześnie są zadawane lekcje domowe, powtórzenia i dzieci są z tego skrupulatnie rozliczane, co wprowadza tak ważną wg mnie dyscyplinę w nauce słówek, zwrotów i bardzo przydaje się przy rozwiązywaniu późniejszych testów.

Podoba mi się, ze jestem na bieżąco informowana o postępach w nauce mojego dziecka i są mi przekazywane wszelkie uwagi, zakres materiału.

Jeśli chodzi o moje dziecko to NIGDY nie powiedziało, ze nie chce iść na zajęcia, nigdy nie powiedziało, ze się nudziło.. to chyba dobrze wróży szkole ;)

Pozdrawiam
Mama Macieja kl 2 SP 118

 

Witam,

Wraz z mężem jesteśmy zadowoleni, że zdecydowaliśmy się zapisać dziecko do szkoły Harrison. Córka ma coraz szerszy zasób słów i mimo wielu zajęć dodatkowych chętnie uczęszcza na zajęcia.

Pozdrawiam
Mama Agatki
 

Polecamy wszystkim Szkołę Harrisona: ta szkoła daje naszej córce już 3 rok dużo radości, wiedzy oraz zadowolenia ze swojego wspaniałego lektora - Pani Karoliny. Dużą zaletą szkoły są też małe grupy dzieci, gdzie w miłej i sympatycznej atmosferze, nasza córka pogłębia znajomość języka.

Pozdrawiam
Mama Oli kl 3 SP 342

 

Witam,

zarówno ja, jak i przede wszystkim moje dzieci jesteśmy bardzo zadowoleni z usług szkoły Harrison. Cena jest adekwatna do ilości godzin a godziny zajęć są dostosowane do lekcji dzieci. Zarówno syn kl. II jak i córka kl. IV są zachwyceni lektorami i bardzo dobrze zaaklimatyzowali się w swoich grupach (oboje zaczynali już w trakcie trwania semestru). Grupy nie są liczne więc nauka przebiega w spokoju i jest efektywna. (mieliśmy zupełnie inne doświadczenia w konkurencyjnej szkole). Zajęcia są bardzo ciekawe i dzieci chętnie na nie uczęszczają. Po doświadczeniach w innej szkole językowej oraz próbując innych metod doszkalania dzieci śmiało mogę powiedzie, że zajęcia w szkole Harrison wydają się być najbardziej dostosowane dla moich dzieci. Z czystym sumieniem polecam szkołę w rozmowach ze znajomymi i planuję w przyszłym roku również zapisać dzieci na zajęcia do Państwa szkoły.

Pozdrawiam
Mama Patrycji i Pawła SP 344

 

Witam

Córka uczęszcza drugi rok na zajęcia i jest bardzo zadowolona. Lekcje prowadzone w małej, kameralnej grupie i przyjaznej, bezstresowej atmosferze. Mam nadzieję na dalszą tak miłą współpracę w przyszłym roku szkolnym. Wszystkim polecam naukę w szkole Harrison.