Katarzyna Wielgosz

Nazywam się Katarzyna Wielgosz i jestem absolwentką kierunku Wczesnego Nauczania Języka Angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Wcześniej ukończyłam także Edukację Artystyczną w Zakresie Sztuk Plastycznych.

Języka angielskiego nauczyłam się przede wszystkim za granicą m.in  pracując jako nauczyciel w Stanach Zjednoczonych na obozach wakacyjnych, prowadząc  zajęcia  dla dzieci.

Kocham podróże i mam wielu znajomych na całym świecie, z którymi regularnie utrzymuję kontakt i wymieniam się spostrzeżeniami na różne tematy, mogąc spojrzeć na nie z zupełnie innych perspektyw - dlatego naukę języka angielskiego traktuję niezwykle personalnie - zależy mi, aby moi uczniowie także mieli możliwość nawiązania międzynarodowych przyjaźni, do czego możliwość porozumiewania się w tym samym języku jest absolutnie niezbędna.

Od kilku lat pracuję z dziećmi. Stale poszukuję innowacji w pracy , nie toleruję nudy na moich zajęciach. Stawiam na naukę poprzez kontakt z żywym językiem i zabawę, Postępuje w myśl zasady, ze najwięcej uczymy się, gdy nie jesteśmy świadomi, ze się uczymy.