Małgorzata Wrzosek-Niedziółka

Nazywam się Małgorzata Wrzosek-Niedziółka. Jestem absolwentką filologii angielskiej (specjalizacja nauczycielska) oraz wydziału prawa w Białymstoku Ze szkołą Harrison jestem związana od początku jej istnienia. Posiadam ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe w nauczaniu dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. Nauczanie dzieci to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim moja wielka pasja życiowa, którą rozwijam właśnie w naszej szkole. Od dzieci uczę się szczerości, optymistycznego podejścia do życia oraz czerpię wiele pomysłów, które realizuję na moich zajęciach. Jestem osobą ambitną. Wymagam zawsze od siebie oraz od moich uczniów. W pracy kieruję się indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Zawsze staram się, aby moje zajęcia były ciekawe, a materiał realizowany  był dobrze zrozumiały przez dzieci. Jestem autorką scenariuszy przedstawień teatralnych oraz pomysłodawcą warsztatów kulturowych z udziałem rodziców, a  także projektów rocznych. Razem z innymi metodykami współtworzę materiały dydaktyczne wykorzystywane w naszej szkole. Od początku istnienia szkoły pełnię funkcję dyrektora ds. nauczania dbam nie tylko o jakość i standard nauczania, ale i o rozwój zawodowy lektorów pracujących w naszej szkole. Jestem trenem szkoleń zawodowych dla nauczycieli języka angielskiego oraz autorem i pomysłodawcą zajęć kulturowych, warsztatów rodzinnych, programów nauczania języka angielskiego podczas wyjazdów zimowych i letnich. Stale poszerzam swój warsztat pracy i uczestniczę w wielu szkoleniach zawodowych

Jestem do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 784 965 330 lub mail: metodyk@harrison.pl